Reklam Alanı

Aşk Ekmek Hayaller 3.Bölüm (22 Aralık Pazar)

Büyük bir ilgi ile izlenen ''Aşk Ekmek Hayaller Dizisi'' reying rekorları kırmaya devam ediyor. İlk iki Bölüm'ü ile büyük beğeni toplayan ''Aşk Ekmek Hayaller'' dizisi pazar akşamı yine hayranlarıyla buluşacak. 3.Bölüm Fragmanı'ndan da anlaşıldığı gibi, yine şaşırtıcı sahnelere imza atacak. Uğur annesi ile babası'nın birbirine olan sevgilerini fark ediyor ve bir gün tekrar biraraya gelirler hayalleri kurmaya başlıyor. Annesi Reyhan'ın ise oğlu'nun hayal kırıklığına uğrmasından korktuğu için, boş hayallere kapılmaması gerektiğini ve babası'nın bir karısı ve çocukları, yani başka bir ailesi olduğunu anlatıyor. Yine'de oğulları sayesinde artık sık sık biraraya gelen Reyhan ve Ferit'te hala birbirlerini sevdiklerini alıyorlar. Aynı zamanda bu sık sık görüşmelerden Ferit'in karısı Leyla ve çocukları bir hayli rahatsızlar. Köşkde herkes bu yüzden birbirine giriyor. Gelin kaynana arasında da sürekli çekişmeler oluyor. Bu ''Aşk Ekmek Hayaller izle'' 3.Bölüm'ün en önemli sahnesi Leyla ve Erdinç'in konuşmasını kayın validesi dinler, ve Altan'ın torunu olmadığını öğrenir. Asıl olaylar bundan sonra patlak verecektir, çünkü bu durumda fabrika'nın varisi öz oğlu Uğur olmak durumundadır. Olaylar bundan sonra daha farklı gelişecek ve kıyametler kopacaktır.

Siz değerli dizi severler de lütfen ''Aşk Ekmek Hayaller 3.Bölüm''ü izledikten sonra bu siteye girip bu başlık altından veya yorumlar bölümünden diziyle ilgili her türlü yorumunuzu yapınız. Şimdi sizleri Aşk Ekmek Hayaller 3.bölüm ile başbaşa bırakmak istiyor iyi seyirler diliyoruz….

Aşk Ekmek Hayaller 3.Bölüm


Reklam Alanı


Yorumlarınızı bekliyoruz: (anonimi seçerek anında yorum atabilirsiniz.)

Aşk Ekmek Hayaller dizisi fan sitemizin içeriklerinin kopyalanması kesinlikle yasaktır. Bu sitede yayınlanan videoların hakkı bize ait değildir. Çeşitli paylaşım sitelerinden derlenip sitemize yerleştirilmiştir. Hak sahiplerinin itiraz etmesi durumunda videolar yayından kaldırılacaktır iletişim: siyahay@windowslive.com
Powered by Blogger.
Yandex.Metrica